Lone Sørensen erstatter Ulla Kasia Brommann i bestyrelsen for BRUGSFORENINGEN FOR ALS OG SUNDEVED efter en periode på 1 år. Vibeke Hach Madsen er fortsat medlem af bestyrelsen.
Flemming Nielsen forlader bestyrelsen for BRUGSFORENINGEN FOR ALS OG SUNDEVED efter en periode på 10 år. Vibeke Hach Madsen er fortsat medlem af bestyrelsen.
BRUGSFORENINGEN FOR ALS OG SUNDEVED offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2023 til 31. december 2023. Vibeke Hach Madsen er medlem af bestyrelsen.
BRUGSFORENINGEN FOR ALS OG SUNDEVED offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2022 til 31. december 2022. Vibeke Hach Madsen er medlem af bestyrelsen.
BRUGSFORENINGEN FOR ALS OG SUNDEVED søger ny medarbejder i Sønderborg på deltid. Kontaktperson: Coop 365discount. Vibeke Hach Madsen er medlem af bestyrelsen.
BRUGSFORENINGEN FOR ALS OG SUNDEVED søger ny medarbejder i Sønderborg på deltid. Kontaktperson: Coop 365discount. Vibeke Hach Madsen er medlem af bestyrelsen.
BRUGSFORENINGEN FOR ALS OG SUNDEVED søger ny medarbejder i Sønderborg på fuld tid. Kontaktperson: Kvickly Kvickly. Vibeke Hach Madsen er medlem af bestyrelsen.
BRUGSFORENINGEN FOR ALS OG SUNDEVED offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2021 til 31. december 2021. Vibeke Hach Madsen er medlem af bestyrelsen.
BRUGSFORENINGEN FOR ALS OG SUNDEVED offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2020 til 31. december 2020. Vibeke Hach Madsen er medlem af bestyrelsen.
BRUGSFORENINGEN FOR ALS OG SUNDEVED offentliggør regnskabet for perioden 1. januar 2019 til 31. december 2019. Vibeke Hach Madsen er medlem af bestyrelsen.